fbpx
Fotograf ślubny Maciej Politowicz

Plenerowa ceremonia ślubna na Mazurach. Sesja plenerowe w okolicach Osady Dębowo w Kiersztanowie w dniu ślubu

25 września 2019 Tagi: , , , ,

W mojej ofercie pakietów ślubnych para młoda może zdecydować się na wariant, który uwzględnia wykonanie zdjęć plenerowych w dniu ślubu. Najczęściej na taką sesję plenerową uciekamy tuż po obiedzie. Zajmuje nam to 20 – 30 min. i wracamy na zabawę weselną. Ten czas jest na tyle krótki, że prawie nikt nie zauważa, że Para Młoda zniknęła. Wszyscy w tym czasie pałaszują obiad.

Argumentem przemawiającym za takim rozwiązaniem jest po pierwsze to, że para jest piękna, ubrana, jeszcze nie zmęczona, pomalowana, starannie uczesana. Po drugie jest to całkiem niezła odskocznia od naprawdę szybkiego tempa dnia ślubu – dobry moment żeby pobyć przez chwilę we własnym towarzystwie, odetchnąć od ślubnego zgiełku.

Poniżej taka właśnie przykładowa sesja plenerowa wykonana w trakcie wesela, które odbyło się w Osadzie Dębowo w Kiersztanowie. Ola i Paweł na sesji wyglądają naprawdę naturalnie i swobodnie. Świeże spojrzenia, brak skrępowania przed obiektywem to też zasługa tego, że jeszcze przed ślubem mieliśmy okazję spotkać się we trójkę na sesji narzeczeńskiej. Dzięki temu poznaliśmy się lepiej. Oni zobaczyli jak pracuję. Następnie otrzymali efekty mojej pracy w postaci zdjęć z sesji. Kolejna sesja, właśnie ta plenerowa zrobiona w trakcie wesela była już dużo łatwiejsza. Fotoreportaż ślubny Oli i Pawła możecie obejrzeć tu.

Przy okazji tej sesji zapraszam Was na mój instagramowy kanał. Swego czasu Ola i Paweł gościli tam dość często bo udało nam się zrobić rewelacyjną sesję narzeczeńską w szklarni w Gdyni. Jakby tego było mało to tego dopisało nam rewelacyjne światło. Zresztą zobaczcie sami.