Maciej Politowicz - fotografia to sztuka

Maciej Politowicz1221
Zdjęcia plenerowe w dniu ślubu 25 września 2019 Tagi: , , , ,

W mojej ofercie pakietów ślubnych para młoda może zdecydować się na wariant, który uwzględnia wykonanie zdjęć plenerowych w dniu ślubu. Najczęściej na taką sesję plenerową uciekamy tuż po obiedzie. Zajmuje nam to 20 – 30 min. i wracamy na zabawę weselną. Ten czas jest na tyle krótki, że prawie nikt nie zauważa, że para zniknęła. Wszyscy w tym czasie pałaszują obiad.

Argumentem przemawiającym za takim rozwiązaniem jest po pierwsze to, że para jest piękna, ubrana, jeszcze nie zmęczona, namalowana, starannie uczesana. Po drugie jest to całkiem niezła odskocznia od naprawdę szybkiego tempa dnia ślubu.

Poniżej taka właśnie przykładowa sesja plenerowa wykonana w trakcie wesela, które odbyło się w Osadzie Dębowo w Kiersztanowie. Ola i Paweł na sesji wyglądają naprawdę naturalnie i swobodnie. Świeże spojrzenia, brak skrępowania przed obiektywem to też zasługa tego, że jeszcze przed ślubem mieliśmy okazję spotkać się we trójkę na sesji narzeczeńskiej. Dzięki temu poznaliśmy się lepiej. Oni zobaczyli jak pracuję. Następnie otrzymali efekty mojej pracy w postaci zdjęć z sesji. Kolejna sesja, właśnie ta plenerowa zrobiona w trakcie wesela była już dużo łatwiejsza. Fotoreportaż ślubny Oli i Pawła możecie obejrzeć tu.