fbpx
Fotograf ślubny Maciej Politowicz

Oryginalny prezent dla niej / dla niego z okazji Dnia Zakochanych? Walentynkowa sesja zdjęciowa w Gdańsku rozwiąże Twój problem.

27 stycznia 2021 Tagi: , , , ,
walentynkowa sesja zdjęciowa w Gdańsku

Szukasz oryginalnego prezentu dla swojej drugiej połówki? Walentynkowa sesja zdjęciowa w Gdańsku rozwiąże Twój problem!

Tak. Wiem, że kobiety uwielbiają dostawać kwiaty z okazji, przy okazji i bez okazji.
Bukiety jednak z czasem więdną, a suszenie darowanych kwiatów ponoć przynosi pecha. Czy jest jakaś prezentowa alternatywa dla oklepanego bukietu kwiatów, nietrafionego zapachu perfum czy seksownej bielizny, którą kobieta ubierze raz, bo tak szczerze wolałaby dostać wygodny, bawełniany komplecik (tak przynajmniej uważa moja żona i z tego co mówi nie jest osamotniona).

Z facetami jest jeszcze trudniej. Nie zazdroszczę. No bo jaki oryginalny prezent można kupić mężczyźnie z okazji święta zakochanych?

Walentynkowa sesja zdjęciowa w Gdańsku – oryginalny prezent dla Twojej drugiej połówki z okazji Dnia Zakochanych     

Jeżeli właśnie wpisujecie w wyszukiwarkę hasło „oryginalny prezent na Walentynki” i bezskutecznie przeszukujecie zasoby Internetu to mam dla Was ciekawą propozycję. Chciałbym Wam zaproponować, wykonanie romantycznej, może sensualnej, walentynkowej sesji zdjęciowej 🙂 To będzie prezent, jakim uda Wam się zaskoczyć swoją drugą połówkę.

Byłby to sesja-spacer w jakiejś romantycznej, gdańskiej lokalizacji, albo u Was w domowym zaciszu. Jak lubicie Gdańsk Główny to może gdzieś wśród klimatycznych, starych kamieniczek? Wolicie industrial i klimat portowy – pójdziemy do Stoczni Cesarskiej. Może przyjemność sprawia Wam wspólne przygotowywanie jedzenia, to też może być fajna okazja do pokazania na zdjęciach. Ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia. To nie byłaby taka sesja standardowa, tylko bardziej opowieść o Was i o Waszej relacji. Bez sztuczności i wymuszonych póz. Będzie co wspominać i o czym opowiadać.

Walentynkowy voucher na sesję fotograficzną dla zakochanych

Masz ochotę na sesję, ale nie lubisz zimna – nie ma problemu! Na życzenie wyślę do Ciebie cyfrowy voucher. Możesz go wydrukować i podarować swojej partnerce / swojemu parterowi. A sesję zrobimy jak będzie cieplej – oferta jest ważna do 30.04.2021. A może do tego czasu spadnie jeszcze śnieg i będziemy mogli wykonać bajeczną sesję pośród białego puchu?  

Nasza współpraca potrwa ok. 2 godzin. Po sesji otrzymacie 40 zdjęć w wersji cyfrowej w Waszej prywatnej galerii internetowej. Do tego, żeby wspomnienia mieć zawsze pod ręką, otrzymacie ode mnie niezwykle klimatyczny, 10-stronicowy ekoalbum o wymiarach 20×20 cm.  
I teraz uwaga, uwaga – prawdziwa bomba. Z okazji Dnia Zakochanych, do 14.02.2021, za walentynkową sesję zdjęciową w Gdańsku wraz z ekoalbumem zapłacicie 400 zł!).

Piszcie i dzwońcie – takiej okazji nie można przegapić!

Ciekawi jak może wyglądać taka walentynkowa sesja zdjęciowa dla zakochanych? Poniżej linki do innych moich wpisów z zakochanymi w rolach głównych: 

Sesja zakochanych w Lasach Oliwskich

Sesja zakochanych na terenach Stoczni Cesarskiej

Sesja zaręczynowa w Gdyni Kolibki

O jednej z takich sesji nagrałem krótki materiał na Youtube. Warto obejrzeć: