Maciej Politowicz - fotografia to sztuka

Maciej Politowicz
Ślub okiem fotografa – jak wybrać fotografa na swój ślub? 5 maja 2017 Tagi: , , , , ,

Ślub okiem fotografa – wstęp

 

Na początek małe wprowadzenie. W swojej karierze fotograficznej miałem przyjemność uczestniczyć w wielu uroczystościach ślubnych – od przygotowań poprzez ceremonię zaślubin na weselu kończąc. Różne miejsca, różni ludzie, różne wyzwania. I chociaż każdy ślub jest na swój sposób niepowtarzalny to z biegiem czasu zauważyłem, że niektóre elementy tej skrzętnie organizowanej uroczystości sprawdzają się lepiej, a inne gorzej. Swoimi spostrzeżeniami chciałbym się z Wami tu podzielić. Właśnie dlatego powstał projekt „Ślub okiem fotografa”. Planuję poruszać tutaj różne tematy „okołoślubne” licząc na to, że moje sugestie chociaż w niewielkim stopniu pomogą Wam w planowaniu tego pięknego dnia:)

Nie ukrywam, że zależy mi na Waszym zaangażowaniu dlatego też, jeżeli będziecie mieli jakieś pytania to proszę o umieszczanie ich w komentarzach lub przesyłanie ich bezpośrednio do mnie – na wszystkie postaram się odpowiedzieć. A może macie temat na kolejny post. Jestem tu do Waszej dyspozycji. A teraz czas zacząć pierwszy temat.

 

Ślub okiem fotografa – jak wybrać fotografa na swoją uroczystość?

 

Wybór dobrego fotografa na ślub to niezwykle trudne i bardzo czasochłonnym zadanie. Ponieważ na rynku cały czas występuje duże zapotrzebowanie na dobrych fotografów, poszukiwania powinno rozpocząć się jak najszybciej – praktycznie równolegle z poszukiwaniem sali weselnej. Na co zwracać uwagę przy wyborze? Poniżej postaram się Wam ten temat nieco przybliżyć.