fbpx
Fotograf ślubny Maciej Politowicz

Sesje dla par Gdańsk

Zdradzić Wam mój przepis na sesję dla par? Z fotografią jest trochę jak z gotowaniem – o ostatecznym efekcie decyduje odpowiednie dobranie składników we właściwych proporcjach. Do składników tych należą: ludzie, uczucia, naturalność.

W mojej fotografii to ludzie zawsze byli w centrum uwagi. Odkąd złapałem za aparat ciągnęło mnie w stronę portretu drugiego człowieka. Intrygowała mnie ta metafizyka związana z zatrzymywaniem chwili, uwieczniania fotografowanych osób tu i teraz. I zostało mi tak do dzisiaj – wciąż naciskając spust migawki mam wrażenie, że robię coś wyjątkowego – zatrzymuję czas:)

Sesje dla par Gdańsk
Kliknij w zdjęcie żeby zobaczyć całą sesję zaręczynową wykonaną w Gdyni Kolibki

Uczucia. Ludzie będący w związku mają swoje zwyczaje, przyzwyczajenia, małe lub duże rytuały, gesty. Wszystko to można zmieścić pod pojęciem międzyludzkiej chemii. Kiedy przed moim obiektywem pojawia się dwójka ludzi to staram się z nich tą chemię subtelnie wydobyć. Wszystko jedno czy jesteście świeżo zakochaną parą, narzeczonymi czy małżeństwem z kilkuletnim stażem – pozwólcie mi uwiecznić Wasze uczucia na fotografiach.

sesja dla par na gdańskiej stoczni
Kliknij w zdjęcie żeby zobaczyć całą sesję pary zakochanych wykonaną na terenach Stoczni Cesarskiej w Gdańsku

Naturalność to słowo klucz wykonywanych przeze mnie sesji. Podczas rozmów z parami, którym mam wykonywać sesję bardzo często słyszę „nie umiemy pozować”, albo „mój chłopak nie lubi jak mu się robi zdjęcia”. Też tak macie? Być może nie spotkaliście jeszcze na swojej drodze odpowiedniego fotografa? Dlatego właśnie na mojej sesji staram się żebyście czuli się swobodnie. Nie będziecie musieli pozować! Nie będzie sztucznych uśmiechów i teatralnych gestów! Podczas moich sesji pójdziemy sobie na spacer, a zdjęcia będą powstawać niejako przy okazji w lifestylowym klimacie. Nic nie sprawia mi takiej radości jak komentarz faceta po sesji „nie sądziłem, że na takiej sesji można się dobrze bawić”. Zrobię wszystko żebyście się właśnie tak czuli po sesji ze mną.    

Sesje dla par Gdańsk
Kliknij w zdjęcie żeby zobaczyć całą sesję dla zakochanych wykonaną w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym w Gdańsku

Tego możecie się po mnie spodziewać. Jeżeli udało mi się zdobyć Wasze zaciekawienie i to poniżej możecie przeczytać o szczegółach realizowanych przeze mnie sesji dla par w Gdańsku i okolicach.

Sesje dla par Gdańsk – sprawdź szczegóły współpracy!

 

Sesje dla par Gdańsk – szczegóły współpracy

Jak przebiega współpraca podczas lifestylowej sesji dla par:

W pierwszym kroku ustalamy podstawowe warunki naszej sesji, czyli datę i miejsce. Jeżeli macie jakieś swoje ulubione miejsce to bardzo chętnie je zobaczę. Nie wiecie jakie miejsce będzie się najlepiej nadawało na sesję – nie ma problemu, mam listę sprawdzonych miejscówek, które mogę Wam zaproponować. A może zamiast pleneru wolicie zaprosić mnie do domu na sesję w stylu lifestyle? Z przyjemnością sfotografuję Wasze codzienne rytuały.

Na sesję możemy umówić się w Gdańsku lub gdzieś w okolicy (do 25 km). Biorę też pod uwagę dalsze wyprawy, ale ich warunki wymagają wcześniejszego ustalenia.

Wykonujemy fotograficzną sesję dla par – na temat sesji chyba wszystko już zostało opisane powyżej.

Po wykonaniu sesji w przeciągu 4 dni otrzymacie ode mnie miniaturki wszystkich wykonanych zdjęć. Wybieracie z nich Wasze ulubione (ilość zdjęć jest zależna od wybranego pakietu).

Następuje proces postprodukcji – wybrane przez Was zdjęcia poddaję procesowi obróbki komputerowej. Zazwyczaj etap ten trwa około miesiąca. Gotowe zdjęcia umieszczam w Waszej prywatnej galerii internetowej i już możecie się nimi cieszyć:) 

Ostatni etap to przygotowanie produktów dodatkowych (odbitek, fotoalbumów). Przećwiczyłem wielu producentów i po wielu próbach udało mi się znaleźć tych oferujących najlepszą jakość – wszystko po to, aby Wasze zdjęcia prezentowały się godnie i były trwałe. Przygotowaną paczuszkę wysyłam do wskazanego paczkomatu.

Sesje dla par Gdańsk – sprawdź moją ofertę!

 

Sesje dla par Gdańsk – oferta

Chcecie zaprosić mnie do swojego świata? Doskonale:) To teraz czas wybrać Wasz pakiet:

Pakiet SPakiet MPakiet L
400 zł – 30 zdjęć w pełnej rozdzielczości, w wersji cyfrowej650 zł – 40 zdjęć w pełnej rozdzielczości, w wersji cyfrowej1000 zł – 60 zdjęć w pełnej rozdzielczości, w wersji cyfrowej
Czas trwania sesji: ok 1 h Czas trwania sesji: ok 2 hCzas trwania sesji: do 4 h
40 odbitek 13×19 cm zapakowanych w tekturową teczkę60 odbitek 13×19 cm zapakowanych w tekturową teczkę
Dodatkowe zdjęcie w wersji cyfrowej: 20 zł Dodatkowe zdjęcie w wersji cyfrowej: 20 złDodatkowe zdjęcie w wersji cyfrowej: 20 zł
Ekoalbum 20×20 cm – 10 rozkładówek
Wysyłka odbitek do wskazanego paczkomatu: 15 złWysyłka odbitek i albumu do wskazanego paczkomatu: 15 zł