Maciej Politowicz1221
Sesja plenerowa w Gdańsku Głównym. Zdjęcia z panoramą Gdańska w tle. 3 listopada 2019 Tagi: , ,

Zdjęcia na ul. Mariackiej

Kontynuując tradycję częstego wykonywania zdjęć parom międzynarodowym opowiem Wam o swojej ostatniej romantycznej sesji plenerowej, którą wykonałem na Starym Mieście w Gdańsku Głównym oraz na dachu hotelu Hilton Gdańsk.

Lana i Dmitri skontaktowali się ze mną za pośrednictwem swojej znajomej, której całkiem niedawno wykonywałem fotoreportaż ślubny w okolicach Trójmiasta. Oboje na co dzień mieszkają aktualnie w Wielkiej Brytanii. Lana jest Rosjanką, Dmitri obywatelem Ukrainy.

Wspólnie podróżują po świecie. Korzystając z zaproszenia na ślub wybrali się do Gdańska i zameldowali na kilka dni w hotelu Hilton na Starym Mieście.

Spotkaliśmy się pięknego jesiennego popołudnia w Gdańsku Głównym. Powłóczyliśmy się trochę po ulicy Długiej, następnie po Ołowiance, żeby ostatecznie i tak wybrać Mariacką na tło najbardziej romantycznych ujęć. Następnie spędziliśmy trochę czasu w jednej z gdańskich restauracji dyskutując żywo i wymieniając poglądy na różne międzynarodowe i obyczajowe tematy.

Na koniec wieczoru udało nam się korzystając z gościnności hotelu Hilton wykonać najbardziej romantyczne ujęcia całej sesji.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć, ale również zapraszam na mój profil na printereście. Tam wrzucam oprócz zdjęć, również moje gify.

Zapraszam również chętnych do takich sesji plenerowych we dwoje w różnym klimacie. Więcej informacji znajdziecie w tym linku. Żeby się ze mną skontaktować skorzystajcie z tej zakładki.