fbpx
Fotograf ślubny Maciej Politowicz

Sesja narzeczeńska w Gdańsku Głównym wśród klimatycznych kamienic. Zdjęcia zakochanych z zabytkami Gdańska w tle.

3 listopada 2019 Tagi: , ,

Sesja zdjęciowa na ul. Mariackiej

Kontynuując tradycję częstego wykonywania zdjęć parom międzynarodowym opowiem Wam o swojej ostatniej romantycznej sesji plenerowej, którą wykonałem pośród klimatycznych uliczek w Gdańsku Głównym oraz na dachu hotelu Hilton Gdańsk nad samą Motławą.

Lana i Dmitri skontaktowali się ze mną za pośrednictwem swojej znajomej, której całkiem niedawno wykonywałem fotoreportaż ślubny w okolicach Trójmiasta. Oboje na co dzień mieszkają w Wielkiej Brytanii. Lana jest Rosjanką, Dmitri obywatelem Ukrainy.

Wspólnie podróżują po świecie. Korzystając z zaproszenia na ślub wybrali się do Gdańska i zameldowali na kilka dni w hotelu Hilton na Starym Mieście. Zauroczeni Gdańskiem postanowili sprawić sobie pamiątkową sesję zdjęciową we dwoje.

Spotkaliśmy się pięknego jesiennego popołudnia w Gdańsku Głównym. Powłóczyliśmy się trochę po ulicy Długiej, następnie po Ołowiance, żeby ostatecznie i tak wybrać Mariacką na tło najbardziej romantycznych ujęć. Następnie spędziliśmy trochę czasu w jednej z gdańskich restauracji dyskutując żywo i wymieniając poglądy na różne międzynarodowe i obyczajowe tematy.

Na koniec wieczoru udało nam się, korzystając z gościnności hotelu Hilton, wykonać najbardziej romantyczne ujęcia całej sesji. Słońce już co prawda zdążyło nam się schować, ale dodało to niezwykle romantycznego klimatu ujęciom. No i panorama zabytków Gdańska w tle – bezcenny widok.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć, ale również zapraszam na mój profil na pintereście. Tam wrzucam oprócz zdjęć, również moje gify.

Zapraszam również chętnych do takich sesji plenerowych we dwoje w różnym klimacie. Więcej informacji znajdziecie w tym linku. Żeby się ze mną skontaktować skorzystajcie z tej zakładki.