fbpx
Fotograf ślubny Maciej Politowicz

Sesja intymna we dwoje – dla zakochanych

16 czerwca 2019 Tagi: , ,

Sesja intymna we dwoje, czyli czas na nowy projekt fotograficzny. Projekt odważniejszy i bardziej artystyczny.

W ramach projektu Sesja intymna we dwoje chciałbym wykonać kilka sesji parom (płeć nie ma znaczenia, stan cywilny również), które przy ulubionej muzyce, otoczeniu i odpowiednim świetle będą miały odwagę podzielić się przed obiektywem cząstką swojej bliskości, intymności.

Lubię fotografię portretową i dobrze się w niej czuję. Stąd pomysł na taką właśnie formułę zdjęć. Wyobrażam sobie, że w osobistej sesji fotograficznej dominującą rolę stanowić będą kadry bliskie, szczegóły, zbliżenia. Wszystkim zdjęciom charakteru nadawać będą światło i cień.

Sesja intymna we dwoje może być ciekawym doświadczeniem dla pary. Dobrą metodą na sprawdzenie czy na pewno dobrze się znacie, czy dobrze się ze sobą czujecie. Czy potraficie swobodnie komunikować swoje potrzeby, swoje propozycje i sprzeciwy. Może być to czas iście terapeutyczny. Bardzo dobre ćwiczenie przebywania ze sobą, patrzenia na siebie, dotykania.

Czy przyglądacie się sobie w lustrze? Nie mam tutaj na myśli samej twarzy. Czy patrzycie na siebie w całości? Oglądacie swoją postawę, kształty i wielkość poszczególnych części ciała, krągłości, wklęsłości, uwypuklenia, zmarszczki? Czy patrzycie w lustro wspólnie, obserwując i podziwiając siebie nawzajem? W ramach projektu ja postaram się być Waszym lustrem.

Zapraszam chętne pary do kontaktu przez formularz na mojej stronie tu lub bezpośrednio na mojego maila: foto@politowiczfoto.pl.

Zasady współpracy:

Koszt sesji sensualnej to 400 zł

Oddam Wam min. 30 zdjęć

Nasza współpraca będzie trwała ok. 2 godzin.

Miejsce wykonywania sesji: może być to miejsce, w którym czujecie się swobodnie, np. Wasz dom, plener, albo wynajęte mieszkanie.

Poniżej przykładowe zrealizowane sesje:

Sesja plenerowa w stoczni gdańskiej

Sesja plenerowa na starym mieście i w hotelu Hilton

Sesja plenerowa w lasach oliwskich