fbpx
Fotograf ślubny Maciej Politowicz

Fotograficzna sesja świąteczna w Gdańsku – 5 powodów, dla których warto się skusić.

8 grudnia 2020 Tagi: , , , ,

Jeżeli pomyślicie o fotograficznej sesji świątecznej to co pojawi się w waszej wyobraźni? Ja takich zdjęć przejrzałem ostatnio  sporo i szczerze powiedziawszy nigdy nie przemawiał do mnie klimat cukierkowych ujęć ze studia wypchanego po sufit gadżetami świątecznymi – saneczkami, choinkami, sztucznymi prezentami. Nie zrozumcie mnie źle – nie krytykuję tego. Po prostu nie mój klimat. Ja chciałbym zaoferować Wam sesję świąteczną w nieco bardziej naturalnej scenerii. Może to być świąteczna sesja plenerowa w zagajniku świerkowym pod Gdańskiem. A może macie ochotę zaprosić mnie do swojego domu żeby sfotografować Was podczas przygotowania świątecznych pierników. Pozwólcie się przekonać umieszczonymi poniżej argumentami.

Fotograficzna sesja świąteczna w Gdańsku – dlaczego warto spróbować?

  1. Taka sesja to świetny pomysł na prezent. Jeżeli szukasz oryginalnego pomysłu na podarunek to taka plenerowa sesja świąteczna jest doskonałą opcją. A może chcesz sprezentować sesję swoim bliskim? Mogę przygotować elegancki voucher, który doskonale będzie prezentował się pod choinką. Wykonane zdjęcia można wykorzystać na wydrukach, gadżetach fotograficznych, kalendarzach itp. Możliwości wykorzystanie Waszych fotografii są ograniczone jedynie Waszą wyobraźnią.
  2. Doskonała pamiątka na lata. Kto nie lubi wracać wspomnieniami do minionych lat, cudownych wspomnień. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że warto jest chwytać chwile i je uwieczniać. I teraz zastanówcie się jaką wartość za 5 lat będą miały wykonane podczas takiej sesji kadry. A czy ktoś wtedy będzie pamiętał o tym smartwatchu, którego zamierzacie kupić na prezent w tym roku (w tym zdaniu w miejscu smartwatcha można podstawić sobie dowolny gadżet, który w tym roku ma wylądować pod Waszą choinką;).
  3. Naturalny klimat sesji świątecznej. Sesja w moim wykonaniu to coś dla osób poszukujących ciekawej alternatywy dla estetyki klasycznych sesji świątecznych. Chciałbym pokazać Was w zimowym otoczeniu natury, albo w zaciszu Waszego domu. Bez zbędnego lukru. Naturalnie i z uczuciem. Najlepiej jak potrafię.
  4. Taka sesja to generator świątecznego klimatu. Daje możliwość to poczucia magii świąt wcześniej. Czemu nie przedłużyć sobie tego cudownego klimatu.
  5. Żyjemy w trudnym czasie. Mam tego świadomość. Dlatego też sesja realizowana będzie z zachowaniem wszelkich rekomendowanych środków bezpieczeństwa.

Jeżeli to co napisałem powyżej Cię przekonuje to koniecznie zajrzyj na szczegóły oferty.

Parę słów o plenerowej sesji świątecznej w świerkowym zagajniku nieopodal Gdańska.

Od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie zimowa sesja zdjęciowa z wykorzystaniem samochodu. Wyobrażałem sobie parę zakochanych ludzi siedzących w otwartym bagażniku jakiegoś vana. Bagażnik udekorowany światełkami. Oni wtuleni w siebie, grzeją się przy kubku kawy. Taki był plan. A jak wyszło? Możecie obejrzeć poniżej.

Jeżeli nie macie jeszcze dość świątecznego klimatu to inną moją sesję możecie zobaczyć tutaj